Jmenuji se Michaela a řekla bych, že na dnešní dobu beru věci, tak jak jdou, s úsměvem. Narodila jsem se v roce 1982 v létě, a proto také miluji léto a sluníčko. Miluji svoji rodinu a od doby, co se mi narodila dcerka, miluji zvuk spouště fotoaparátu. Fotím pro radost sobě, a teď i díky Vašim ohlasům fotím i Vám. Moc mě těší Vaše kladné reakce na moje focení a to mi dává sílu jít dál a rozvíjet se.

...Fotografie je to jediné co mi vrátí čas a připomene moje holčičky malé. Zachycení momentu, kdy mi dcerky rostou je pro mne něco fascinujícího.

Vidět, jak z malého miminka roste malá dáma, mi památka zůstane už jen na fotografiích, proto mám k fotografování velmi silné pouto.

...

Kouzlo fotografie mě uchvátilo na tolik, že jsem se focení začala věnovat více a více. Focení je moje srdeční záležitost a relaxace.

Vše má jedno pouto a sílu momentu......


Velké díky patří především mému manželovi, bez kterého bych to, co mě naplňuje a mám ráda, nikdy nemohla dělat! Dále určitě mým holčičkám Viktorce a Amélce, bez kterých bych nikdy nepoznala sílu fotografie. Dále úžasným babičkám a dědovi, bez kterých bych se nemohla naplno věnovat tomu, co mě tolik baví. V neposlední řadě děkuji Vám všem, které jste mě navštívili, nebo navštívíte.

Od roku 2015 pro Vás pracuji s novou profi technikou značky NIKON.